Jakub Regulski

Jakub Regulski - STOP hejt!

Jakub Regulski – zdjęcie profilowe
Jakub Regulski
Expert ds. OPEX i LEAN

Niniejsza strona ma na celu odniesienie się do szeregu kłamstw, pomówień i żałosnej próby dyskredytowania mnie — Jakuba Regulskiego — w oczach potencjalnych odbiorców za pośrednictwem zmanipulowanej hejterskiej strony internetowej stworzonej do tego celu na zlecenie i za pieniądze łaknącego zemsty na mnie nieuczciwego biznesmena. Żadne z publikowanych tam treści nie znajdują uzasadnienia w faktach ani dokumentach. To zbiór wyssanych z palca anonimowych oszczerstw i fake newsów podanych w sposób niezwykle odrażający i dążący do zmanipulowania opinii publicznej. Anonimowość, wykorzystywanie skradzionych danych osobowych i zdjęć, podszywanie się pod innych użytkowników, wyrywkowa wiedza na temat ofiary, publikowanie zmanipulowanych i jedynie negatywnych komentarzy, ignorowanie przestawianych faktów i dowodów i w końcu wielokrotne powtarzanie tych samych kłamliwych treści to znaki rozpoznawcze działalności wynajętej do tego celu hejterskiej grupy, która na co dzień zajmuje się niszczeniem wizerunku osób fizycznych i firm, a także sianiem dezinformacji i fake newsów w sieci. Dlatego też w celu obrony mojego dobrego imienia, świadomy swojej uczciwości, honoru i zasad, które wyznaję, postanowiłem stworzyć własną stronę internetową, przedstawiający prawdziwą sylwetkę Jakuba Regulskiego jako człowieka i doświadczonego menadżera, opartą wyłącznie na faktach, rzetelnej analizie danych, prawdziwych opiniach i dokumentach w przeciwieństwie do krypto kłamcy posługującego się wyłącznie anonimowymi i zmanipulowanymi fake newsami i komentarzami, które wcześniej sam stworzył.

Jakub Regulski ilustruje zjawisko płatnego hejtu Hejt na zamówienie (ilustracja – Jakub Regulski)

Jakub Regulski – Hejt biznes

Hejterski biznes także w Polsce przeżywa dzisiaj prawdziwy renesans. Wystarczy wpisać w dowolnej przeglądarce internetowej frazę "afera hejterska" aby otrzymać setki wyników opisujących liczne afery związane z przestępczą działalnością hejterskich grup zwanych potocznie farmami trolli, które na zlecenie i za pieniądze zajmują się sianiem dezinformacji, publikowaniem fałszywych treści, komentarzy i fake newsów, a także niszczeniem wizerunku uczciwych obywateli w sieci. Większość użytkowników internetu nie jest w stanie rozróżnić prawdy od hejterskich manipulacji, skupiając swoją uwagę głównie na krzykliwych nagłówkach, prowokacyjnych tezach, wielokrotnie powtarzanych fałszywych frazach. Nie mają czasu na dogłębną analizę i weryfikację publikowanych treści, z czego doskonale zdają sobie sprawę internetowi przestępcy, sprytnie wykorzystując te cechy, aby podobnie jak w przypadku hejterskiego ataku na mnie — Jakuba Regulskiego — manipulować emocjami internautów, wprowadzać ich w błąd niszcząc jednocześnie wizerunek uczciwych obywateli. Ale na tym nie koniec, albowiem w celu uwiarygodnienia swojej kłamliwej retoryki i zdobycia zaufania internautów, przestępcy włamują się na prywatne konta, kradną dane osobowe i zdjęcia, aby następnie pozorując przynależność do środowiska związanego z ofiarą zdobywać więcej informacji w celu dalszego jej dyskredytowania i oczerniania. Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej na temat kulis hejt biznesu oraz socjotechnicznych technik manipulacji odbiorcami.

Jakub Regulski – Dlaczego stałem się obiektem hejterskiego ataku?

Przyczyna hejterskiego ataku na mnie — Jakuba Regulskiego — jest banalnie prosta. Zemsta, zawiść i kompleksy, destrukcyjne emocje, towarzyszą ludzkości od zarania, które jak wielokrotnie pokazała już historia prędzej czy później obrócą się przeciwko ich autorowi. Nieuczciwy biznesmen, z którym zetknąłem się na swojej drodze zawodowej. Mściwy, ogarnięty megalomanią pozbawiony pryncypiów człowiek, który chciał dokonać niezgodnych z zasadami, niemoralnych czynów. Chciał podjąć szkodliwe dla organizacji decyzje, którym ja — Jakub Regulski — stanowczo się sprzeciwiłem. Nieugięty stanąłem z nim twarzą w twarz i miałem odwagę walczyć z patologiami, złodziejstwem i malwersacjami. Kierując się własnym kręgosłupem moralnym, zasadami i uczciwością, które towarzyszą mi we wszystkich decyzjach w życiu, powiedziałem stanowcze NIE! W wyniku czego ja — Jakub Regulski — padłem ofiarą zlecenia, prymitywnej zemsty maluczkiego mściwego człowieka, którego celem jest zniszczenie mojego dobrego imienia, poprzez stworzenie medialnego przekazu jakobym miał być osobą niegodną zaufania, słabym menadżerem, złym i pozbawionym zasad człowiekiem.

ikonka cytatu Wystraszony złodziej zawsze najgłośniej krzyczy: łapać złodzieja!

Jakub Regulski – Kto jest zleceniodawcą hejterskiego ataku?

Analogii można szukać w przysłowiu „Wystraszony złodziej zawsze najgłośniej krzyczy: łapać złodzieja!”. Dość dobrze oddaje ono charakter tej niecodziennej relacji. Nieuczciwy przedsiębiorca, który posiadając pełną wiedzę o swoich własnych, kompromitujących poczynaniach nie cofnie się przed żadnym oszczerstwem, żeby oddalić swoje zdemaskowanie. To człowiek, który w poczuciu własnej porażki, nieudolności, ogarnięty kompleksami zrobi co w jego mocy, aby pokazać światu, że nie jestem wiarygodny. Jest pełną frustracji i nienawiści osobą, która dając się ponieść swoim kompleksom, urazom i życiowym rozczarowaniom, próbuje niszczyć dobre imię uczciwego człowieka. Obok niezwykle niskich lotów pobudek, charakteryzuje go również dziecinne tchórzostwo, albowiem dorośli ludzie jeśli decydują się na otwarty konflikt z drugą osobą, potrafią stanąć z nią twarzą w twarz i mają odwagę na konfrontację. Zleceniodawca hejtu na mnie ma jedynie odwagę kłamać, zmyślać i rzucać oszczerstwami, ale nie ma już odwagi na to, aby podpisać się pod kalumniami swoim nazwiskiem. Stosowane przez niego metody zastraszania jak i środki przekazu są tak samo prymitywne, jak jego moralne zasady. Ja — Jakub Regulski — mam siłę i odwagę podpisać się pod swoimi słowami własnym nazwiskiem, które cieszy się uznaniem i szacunkiem. Nie mam najmniejszych oporów przed upublicznieniem informacji na swój temat, ani umocowaniem ich w wiarygodnie rzetelnych ramach dzięki posiadanym świadectwom, opiniom, dokumentom i faktom, które bronią się same. Tylko kłamcy i tchórze atakują z ukrycia – chowają się, bo doskonale wiedzą, że ich pozorna siła jest wyłącznie ułudą. I nawet najgłośniejsze „ujadanie” nie jest w stanie tego zmienić.

Jakub Regulski – Kto stoi za hejterskim atakiem na mnie?

Schematyczne, zaplanowane z dużym rozmachem anonimowe działanie, pochłaniające mnóstwo czasu i zasobów. Manipulowanie opinią publiczną, budowanie fałszywych stron internetowych, publikowanie nienawistnych treści, fałszywych komentarzy. Wydawanie kroci na ukrywanie przestępczej działalności, kupowanie coraz to nowszych domen, usług hostingowych, inwigilacja, włamania na konta, kradzież danych osobowych, zdjęć, rejestrowanie usług na fałszywe dane, cyberstalking. Czy normalna osoba, przy zdrowych zmysłach, poświęcałaby bezinteresownie tyle czasu, energii i ogromnej ilości pieniędzy na dezinformację, budowanie fałszywych stron internetowych, publikowanie fake newsów i zmanipulowanych komentarzy? Czy normalny człowiek posiadający pracę, rodzinę i związane z nią codzienne obowiązki poświęcałby swoje życie prywatne szerzenie mowy nienawiści i cyberstalking? Odpowiedź jest oczywista. Powyższe działania są niezbitym dowodem jednoznacznie potwierdzającym fakt, że za atakami na mnie — Jakuba Regulskiego — stoi zorganizowana hejterska grupa działająca na zlecenie i opłacana przez opisywanego przeze mnie wcześniej nieuczciwego biznesmena, zwana potocznie farmą trolli.

Jakub Regulski – Hejterskie metody manipulacji

Trywialnie niskich lotów przestępcze działanie opierające się głównie na nękaniu, cyberstalkingu i internetowym hejcie. Tworzenie fałszywych stron internetowych i blogów zawierających jedynie negatywne treści, krzykliwe nagłówki, fake newsy, zmanipulowane anonimowe komentarze, z których absolutnie żaden nie znajduje potwierdzenia w faktach i prawdziwych dokumentach. Prezentowany w nich przekaz opiera się jedynie na wyssanych z palca oszczerstwach, a rzekomymi dowodami mają być wyłącznie zmanipulowane anonimowe komentarze pochodzące z tego samego, doskonale znanego wszystkim pracodawcom serwisu, który pierwotnie powstał w celu umożliwienia pracownikom oceniania pracodawców a w praktyce ze względu na bardzo mgliste zasady i brak rzetelnej weryfikacji użytkowników, stał się miejscem, w którym kto chce, może napisać absolutnie co chce, pozostając przy tym osobą całkowicie anonimową. W rezultacie rodzi to sytuacje wręcz patologiczne. Wiele z publikowanych tam treści ma charakter niezwykle krzywdzący i w większości negatywny w stosunku do opisywanych tam podmiotów dlatego kierując się logiką zdroworozsądkowego człowieka, trudno dawać im bezkrytyczną wiarę.

Cytat na temat ostrego języka wypowiedzi Dziwne, jak często ostry język idzie w parze z tępym umysłem — Lech Nawrocki

Dlatego w celu obrony mojego dobrego imienia, a także zobrazowania skali absurdu, kłamstw i manipulacji z którymi mamy do czynienia, pokrótce odpowiem na niektóre z nich, opierając swój przekaz wyłącznie na faktach, prawdziwych dokumentach i rzetelnej analizie danych. Słowo Jakuba Regulskiego przeciwko słowu anonimowego kłamcy i złodzieja. Ocenę pozostawiam jak zawsze czytelnikom.

Jakub Regulski – Anatomia hejterskich kłamstw

Trywialnie niskich lotów przestępcze działanie opierające się głównie na nękaniu, cyberstalkingu i internetowym hejcie. Tworzenie fałszywych stron internetowych i blogów zawierających jedynie negatywne treści, krzykliwe nagłówki, fake newsy, zmanipulowane anonimowe komentarze, z których absolutnie żaden nie znajduje potwierdzenia w faktach i prawdziwych dokumentach. Prezentowany w nich przekaz opiera się jedynie na wyssanych z palca oszczerstwach, a rzekomymi dowodami mają być wyłącznie zmanipulowane anonimowe komentarze pochodzące z tego samego, doskonale znanego wszystkim pracodawcom serwisu, który pierwotnie powstał w celu umożliwienia pracownikom oceniania pracodawców a w praktyce ze względu na bardzo mgliste zasady i brak rzetelnej weryfikacji użytkowników, stał się miejscem, w którym kto chce, może napisać absolutnie co chce, pozostając przy tym osobą całkowicie anonimową. W rezultacie rodzi to sytuacje wręcz patologiczne. Wiele z publikowanych tam treści ma charakter niezwykle krzywdzący i w większości negatywny w stosunku do opisywanych tam podmiotów dlatego kierując się logiką zdroworozsądkowego człowieka, trudno dawać im bezkrytyczną wiarę. Dlatego w celu obrony mojego dobrego imienia, a także zobrazowania skali absurdu, kłamstw i manipulacji, z którymi mamy do czynienia, pokrótce odpowiem na niektóre z nich, opierając swój przekaz wyłącznie na faktach, prawdziwych dokumentach i rzetelnej analizie danych. Słowo Jakuba Regulskiego przeciwko słowu anonimowego kłamcy i złodzieja. Ocenę pozostawiam jak zawsze czytelnikom.

Jakub Regulski — mowa nienawiści Mowa nienawiści (ilustracja – Jakub Regulski)

Jakub Regulski – Wielokrotnie powtarzane kłamstwa

W celu zobrazowania opinii publicznej ogromnej skali manipulacji, dezinformacji i socjopatycznych sztuczek, jakich użyła hejterska grupa w celu szkalowania i dyskredytowania mnie — Jakuba Regulskiego — dokonałem szczegółowej analizy hejterskiej strony internetowej. Wyniki nie pozostawiają złudzeń. W adresie strony imię i nazwisko Jakuba Regulskiego, na każdej stronie jego zdjęcie zachęcające czytelników do odwiedzenia jego autorskiej strony i nagle z wszech stron atakujące wycinki komentarzy podkreślone jaskrawymi barwami, krzykliwe nagłówki, ciągle powtarzające się jedynie negatywne treści, o co tutaj chodzi? To typowy efekt wykorzystywany przez trudniące się dezinformacją hejterskie grupy, których celem jest zwabienie jak największej ilości czytelników, aby następnie poprzez zastosowanie socjotechniki i manipulację emocjami zmieniać ich poglądy i opinie na temat ofiary. Skala hejterskiej manipulacji jest ogromna. Licząc na ciekawość internautów i brak czasu na dogłębną analizę i weryfikację przez nich publikowanych treści hejterska grupa celowo wielokrotnie powiela te same spreparowane wcześniej, fałszywe komentarze zmieniając ich położenie, zaznaczenia tekstu i rozmiar. I tak suma wszystkich wystąpień komentarzy wraz z ich powtórzeniami wyniosła 167, z czego aż 104 to komentarze powtórzone a jedynie 63 ze 167 to pojedyncze, niepowtórzone komentarze! Tak więc tylko 63 z 167 to pojedyncze niepowtórzone komentarze. Reszta, aż 104 z nich zostało wielokrotnie powtórzone! 🤯 🤯 🤯

podsumowanie ilości powtórzonych komentarzy Tabela przedstawia ilość powtórzonych pojedynczych komentarzy opublikowanych na hejterskiej stronie internetowej

Rekordowa liczba powtórzeń to aż 10 razy i jak pokazuje poniższa tabela, takich przykładów jest znacznie więcej! 😱 😱 😱 Wszystko to w celu zmanipulowania odbiorców, wywołania fałszywego efektu skali, licząc na utrwalenie w ich pamięci fałszywego wizerunku na temat Jakuba Regulskiego.

rekordy powtórzeń komentarzy Tabela przedstawia rekordy powtórzeń pojedynczych komentarzy opublikowanych na hejterskiej stronie internetowej

Ale to nie koniec. Jedynie 21 z pozostałych 61 pojedynczych niepowtórzonych komentarzy to komentarze negatywne w stosunku do ich potencjalnego odbiorcy. A tylko 1 z pozostałych 21 negatywnych komentarzy odnosi się wprost do mnie — Jakuba Regulskiego! 🤯 🤯 🤯 Komentarz pozostawiam czytelnikom.

ilość wyłącznie negatywnych komentarzy Tabela przedstawia ilość pojedynczych i wyłącznie negatywnych komentarzy w tym tylko 1 komentarz odnoszący się wprost do Jakuba Regulskiego

Jakub Regulski – Hejterska niewiarygodność

Naprawdę trudno jest poważnie traktować i w jakikolwiek sposób odnosić się do dowodów mających rzekomo dyskredytować mnNaprawdę trudno jest poważnie traktować i w jakikolwiek sposób odnosić się do dowodów mających rzekomo dyskredytować mnie — Jakuba Regulskiego — w postaci anonimowych zmanipulowanych komentarzy, których autorami są „Sprytny Zbyś” i „Gumiś”. Tym bardziej kiedy odnoszą się one do bliżej niesprecyzowanych adresatów takich jak „Dzbanek”,"Łysy", czy też „Dyrektor” i w praktyce mogą dotyczyć dosłownie każdego pracownika, tym bardziej że wiele z nich została opublikowana miesiące, a nawet ponad rok po okresie zatrudnienia mnie w firmie. Ponadto jak wykazała analiza hejterskiej stron, tylko 1, dokładnie 1 z 167 powtarzanych do znudzenia komentarzy dotyczyła wprost osoby Jakuba Regulskiego. Reszta to wycięte z kontekstu, zmanipulowane jedynie negatywne komentarze pochodzące z jednego i tego samego internetowego forum, na którym kto chce może napisać dosłownie co chce, pozostając przy tym osobą całkowicie anonimową. Co więcej, anonimowy hejter powołując się na swą wątpliwą wiarygodność nieudolnie forsuje przekaz jakoby prezentował on całościowy portret zawodowy Jakuba Regulskiego podczas gdy jak wykazała analiza, 85% pojedynczych wyciętych z kontekstu anonimowych komentarzy zostało opublikowanych wyłącznie przez anonimowych użytkowników forum poświęconego tej samej firmie i w okresie zaledwie 11 miesięcy 😳 😳 😳, co w porównaniu z 18. letnim doświadczeniem zawodowym Jakuba Regulskiego wydaje się być wyjątkowo słabym argumentem.

procentowy udział w ogóle komentarzy z okresu 11 miesięcy Tabela przedstawia procentowy udział pojedynczych komentarzy opublikowanych w okresie zaledwie 11 miesięcy i rzekomo przez pracowników tej samej firmy w stosunku do wszystkich pojedynczych komentarzy opublikowanych na hejterskiej stronie internetowej.

Niemniej jednak taka krótkookresowa intensyfikacja hejtu i dezinformacji jest ewidentnym dowodem działalności hejterskiej farmy trolli, która najpierw publikuje fałszywe treści i komentarze, aby następnie wykorzystać je do budowania kłamliwej retoryki za pośrednictwem zmanipulowanej strony internetowej. Anonimowy socjopata nawet nie wysilił się, aby dla próby zwiększenia wiarygodności swojego fałszywego przekazu przedstawić choćby jeden pozytywny komentarz, jedną pozytywną opinię na temat Jakuba Regulskiego. Celowo pominął ponad 100 prawdziwych i pozytywnych komentarzy na temat Jakuba Regulskiego pochodzących z tego samego źródła, ponieważ nie pasowały one do forsowanej przez niego kłamliwej retoryki.

Cytat na temat wyższości prawdy nad kłamstwem Każde kłamstwo ma kompleks prawdy — Lech Nawrocki

Tak właśnie wygląda wiarygodność hejtera, bez twarzy, ukrywającego swoją tożsamość złodzieja, który kradnie dane osobowe, zdjęcia, rejestruje usługi na fikcyjne osoby, płaci krypto walutami, publikuje fake newsy, sieje dezinformację, manipuluje odbiorcami i ciągle ukrywa się przed deptającymi mu po pietach organami ścigania. Wnioski jak zawsze pozostawiam czytelnikom.

Jakub Regulski – Wielokrotnie nagradzany i niezwalniany — podsumowanie

Na koniec chciałbym odnieść się do absurdalnej hejterskiej tezy, jakobym ja — Jakub Regulski — był wielokrotnie zwalniany z pracy. Jest to oczywiście totalna bzdura, kolejne nieudolne kłamstwo, które z łatwością będzie podważyć, przedstawiając dowody w postaci przykładowych świadectw pracy, pochodzących z okresu zatrudnienia od Września 2005 do Października 2018, a więc z ponad 13 lat pracy. Jak wynika z poniższych dokumentów, stosunek pracy ustawał zawsze na mocy rozwiązania umowy za porozumieniem stron bądź też ze strony pracownika, czyli mojej — Jakuba Regulskiego.

fragment świadectwa pracy Jakuba Regulskiego z okresu prawie 7 lat Fragment świadectwa pracy potwierdzający, że ja — Jakub Regulski — byłem zatrudniony w przedmiotowej firmie motoryzacyjnej przez okres 6 lat i 8 miesięcy oraz że umowa o pracę została rozwiązana na mocy porozumienia stron
fragment świadectwa pracy Jakuba Regulskiego z okresu 4,5 roku Fragment świadectwa pracy potwierdzający, że ja — Jakub Regulski — byłem zatrudniony w firmie na stanowisku Dyrektor Fabryki przez okres 4 lata i 6 miesięcy oraz że umowa o pracę została rozwiązana w trybie wypowiedzenia jej przez pracownika
fragment świadectwa pracy Jakuba Regulskiego z okresu prawie 2 lat Fragment świadectwa pracy potwierdzający, że ja — Jakub Regulski — byłem zatrudniony w firmie na stanowisku Dyrektor Fabryki przez okres 2 lat oraz że umowa o pracę została rozwiązana na mocy porozumienia stron

Poza tym, jaka firma chciałaby zwalniać wzorowego pracownika, którego wcześniej wielokrotnie awansowała, nagradzała za doskonałe wyniki pracy, pracownika, dzięki któremu się rozwija, generując coraz większe zyski. Przykłady? Bardzo proszę.

Nagroda Jakuba Regulskiego otrzymana od Prezesa Zarządu Nagroda dla Jakuba Regulskiego otrzymana z rąk Prezesa Zarządu spółki
Nagroda dla Jakuba Regulskiego od Prezesa Zarządu Nagroda dla Jakuba Regulskiego od Prezesa Zarządu spółki

Czy kiedy wyrzuca się kogoś z pracy, to czy wręcza mu się na odchodne wspaniałe referencje i listy polecające?

Referencje otrzymane z rąk Dyrektora z firmy motoryzacyjnej Pozytywne referencje dla Jakuba Regulskiego od Dyrektora z firmy motoryzacyjnej

Czy firma, która planuje zwolnienie menadżera, zwleka z tą decyzją przez 7 długich lat, jednocześnie doceniając co roku jego pracę licznymi nagrodami i premiami? To nielogiczne.

Referencje dla Jakuba Regulskiego od Dyrektora fabryki Pozytywne referencje dla Jakuba Regulskiego otrzymane z rąk Dyrektora fabryki
ikonka cytatu Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem… - Mark Twain

I w końcu, czy z pracy zwalnia się Menadżera, który tak wiele dobrego robi dla pracowników, ich bezpieczeństwa i polepszenia warunków pracy? Poniżej ponownie z dumą prezentuję dyplom uznania od pracowników jak i przykładowe fragmenty z ponad 100 pozytywnych komentarzy, które ja — Jakub Regulski — otrzymałem od pracowników doceniających mój styl zarządzania, umiejętność budowania relacji, kulturę nagradzania oraz doskonałą atmosferę w pracy. Wnioski jak zawsze pozostawiam czytelnikom.

Jakub Regulski — Dyplom z podziękowaniami od Pracowników dla Jakuba Regulskiego Dyplom z podziękowaniami od Pracowników za współpracę i ogrom pozytywnej energii, którą — Ja, Jakub Regulski — wniosłem do zespołu
Fragmenty pozytywnych komentarzy pochodzących z portalu Gowork na temat Jakuba Regulskiego Przykładowe fragmenty z ponad 100 pozytywnych komentarzy na temat propracowniczego stylu zarządzania Jakuba Regulskiego (źródło:  Serwis Gowork.pl)

Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej na temat narzędzi manipulacji, jakich użyła działająca na zlecenie nieuczciwego biznesmena hejterska grupa w celu zdyskredytowania Jakuba Regulskiego w sieci.